Etiket arşivi sosyal fobi

ileadmin

Sosyal Fobi Belirtileri

sosyal fobi belirtileriSosyal fobi, bu problemi yaşayan insanın hayatını ciddi anlamda olumsuz etkileyebilen bir problemdir. Peki sosyal fobinin belirtileri nelerdir, sizler için açıkladık:

Anksiyete yani Kaygı Bozukluğu‘nun bir çok çeşidi vardır. Kişilerin üzerinde kaygı uyandıran nesne, durum olay vs. farklılaştıkça Anksiyete (kaygı) Bozukluğu da farklı alt başlıklarda toplanmışlardır. Bu alt başlıklardan birisi de Sosyal Fobidir. Sosyal fobi genel anlamda kişinin başka insanlarla bir şekilde etkileşim kurulmadan önce ve/veya etkileşim esnasında aşırı bir şekilde heyecan, kaygı ve korku duyması olarak tanımlanabilmektedir. Devamını oku

ileadmin

Daha Mutlu Bir Hayat Mümkün…

İstanbul Psikolog

İstanbul Psikolog

Yaşamımızı sürdürürken temel hedefimiz; fert, aile, toplum olarak mutlu olmaktır. Ancak, günlük yaşamın stresi, hayat içinde yaşanan ani değişimler, kayıplar, kazançlar, kurulmuş veya kurulacak olan ilişkilerde yaşanan sorunlar ve daha birçok faktör, bu hedefimizin gerçekleşitrebilmemizin önünde büyük engeller oluşturur. Bu engelleri aşarak daha mutlu bir hayatı mümkün kılmak için psikolojik desteğe olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Psikolojik destek almak, yaşadığınız psikolojik problemleri aşarak daha mutlu bir hayata kapı aralamak için yanınızdayız.