Kategori arşivi Ataşehir Psikolog

ileadmin

Ataşehir Psikolog

atasehir-psikolog

ataşehir psikolog

Son on yılda çok hızlı bir şekilde çehresi değişen İstanbul’un, bu değişiminde önde gelen ilçelerden  birisi de Ataşehir‘dir. Çok değil bundan on yıl önce nüfusunun çok az ve teveccühün neredeyse olmadığı bir yer olan Ataşehir, bugün önemli merkezlerden birisi haline geldi. Büyük konut projelerinin bulunduğu, bu bakımdan nüfusun çok hızlı bir şekilde değiştiği ve arttığı, ulaşımın da aynı hızla kolaylaştırıldığı bir yer olan Ataşehir psikolog desteği almak için ulaşım açısından oldukça kolay bir konumda olan merkezimizi tercih edebilirsiniz. Acıbadem’de bulunan merkezimizde çocuk ve ergen psikoloğu, yetişkin psikoloğu, aile ve evlilik danışmanı bulunmaktadır. Ataşehir psikolog yardımı almak istediğinizde bize başvurabilirsiniz. Ataşehir Psikolog desteği almak için psikolojik sorunlar, ilişki problemleri ile beraber yaşamınızı daha kaliteli bir şekilde sürdürmeniz için de hizmet vermekteyiz. Ataşehir Psikolog desteği almak için;

Acıbadem Psikolojik Danışmanlık Merkezi
0 216 428 00 76
0 532 486 12 15

ileadmin

İstanbul Psikolog Ücretleri

İstanbul Psikolog Ücretleri-Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Psikolog Ücretleri-Fiyatları Ne Kadar?

Psikolojik sorunlar hemen hemen herkesin hayatına bir şekilde girer oldu son yıllarda… Gerek kendimiz, gerek eşimiz dostumuz akrabamız için olsun mutlaka karşılaşıyoruz bu tür sorunlarla… herkesin bir psikologa ihtiyacı var cümlesi çok sık dile getirilir oldu ve haksız bir cümle de sayılmaz. Günümüzde travmalara, stres faktörlerine karşı direncimiz gittikçe azalıyor ve bu durum da ister istemez ruhsal açıdan dayanıksızlaştırıyor. Sadece psikolojik sorunlar için değil ilişkiler için de destek almak bir zorunluluk halini almaya başladı. Aile ilişkilerini, arkadaşlık ilişkilerini, iş ilişkilerini vs. sağlıklı bir şekilde yürütmek neredeyse imkansızlaşıyor ve hayatımızı daha mutlu yaşamamızın önüne bir engel olarak çıkıyor.

İşte bu noktada, psikolojik destek almak gerekliliği doğduğunda malesef ki sosyal güvencelerin İstanbul psikolog fiyatları nı karşılamaması sebebi ile destek almak için maddi bir bedeli göze almamız gerekiyor. İstanbul psikolog ücreti taban fiyat pek değişmemekle birlikte tavan fiyatın olmadığı bir durumda… hangi danışmanlık merkezi ile konuşursanız konuşun İstanbul psikolog fiyatlarının  belli bir fiyatın altına düşmediğini göreceksiniz. Göz önünde bulıundurulması gereken unsurlardan birisi de “ne kadar pahalı o kadar iyi” gibi bir düşüncenin kesinlikle doğru olmadığıdır. İstanbul psikolog ücretlerinin yüksek ya da düşük olması danışmanlık hizmetin iyi veya kötü yapıldığının bir göstergesi değildir.

İstanbul psikolog ücretleri araştırması yapılırken sadece ücrete bağlı kalarak bir tercih yapmamanız gerekir. Psikolojik dasnışmanlık da en önemli husus karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanabilmesidir. Danışan ile danışman işbirliği içerisinde çalıştıklarında sorunların giderilmesi çok daha kolaylaşacaktır. Bu durumda İstanbul psikolog ücretleri de ikinci planda değerlendirilmesi gereken bir husus olmaktadır.