Kategori arşivi Fatih Psikolog

ileadmin

Fatih Psikolog

Fatih Psikolog

Fatih Psikolog

Çok eskilerde İstanbul deyince aslında kastedilen Sur içi yani Fatih olmuştur. Fatih İstanbul’un en eski yerleşim birimi olması sebebi ile hep göz önünde olmuş, hep teveccüh görmüştür. Milli ve manevi değerlerin korunduğu, bununla beraber modern dünyanın sunduğu imkanların rahatlıkla bulunabildiği bir ilçe olan Fatih, çok farklı kesimlerden insanların yaşadığı bir yerdir. Her sosyo ekonomik düzeyden ve her eğitim düzeyinden insanların yaşaması sebebi ile İstanbul’un özetidir adeta… İstanbul demek insanların gergin, stresli, buna bağlı olarak ilişkilerin narin olması demektir. Bu da doğal olarak psikolojik destek ihtiyacını da ön plana çıkarmaktadır. İstanbul’un özeti olan Fatih‘te de psikolog ihtiyacı yadsınamayacak bir gerçektir. Neredeyse hemen her insanın artık bir psikolog desteği almasının zorunlu olduğu bir dönemden geçiyoruz. Bu sebeple Fatih psikolog desteği almak isteyen kişiler için de hizmet vermekteyiz. Fatih psikolog desteği almak için bize başvurabilirsiniz.

Fatih Psikolog

 0 532 486 12 15

ileadmin

İstanbul Psikolog Ücretleri

İstanbul Psikolog Ücretleri-Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Psikolog Ücretleri-Fiyatları Ne Kadar?

Psikolojik sorunlar hemen hemen herkesin hayatına bir şekilde girer oldu son yıllarda… Gerek kendimiz, gerek eşimiz dostumuz akrabamız için olsun mutlaka karşılaşıyoruz bu tür sorunlarla… herkesin bir psikologa ihtiyacı var cümlesi çok sık dile getirilir oldu ve haksız bir cümle de sayılmaz. Günümüzde travmalara, stres faktörlerine karşı direncimiz gittikçe azalıyor ve bu durum da ister istemez ruhsal açıdan dayanıksızlaştırıyor. Sadece psikolojik sorunlar için değil ilişkiler için de destek almak bir zorunluluk halini almaya başladı. Aile ilişkilerini, arkadaşlık ilişkilerini, iş ilişkilerini vs. sağlıklı bir şekilde yürütmek neredeyse imkansızlaşıyor ve hayatımızı daha mutlu yaşamamızın önüne bir engel olarak çıkıyor.

İşte bu noktada, psikolojik destek almak gerekliliği doğduğunda malesef ki sosyal güvencelerin İstanbul psikolog fiyatları nı karşılamaması sebebi ile destek almak için maddi bir bedeli göze almamız gerekiyor. İstanbul psikolog ücreti taban fiyat pek değişmemekle birlikte tavan fiyatın olmadığı bir durumda… hangi danışmanlık merkezi ile konuşursanız konuşun İstanbul psikolog fiyatlarının  belli bir fiyatın altına düşmediğini göreceksiniz. Göz önünde bulıundurulması gereken unsurlardan birisi de “ne kadar pahalı o kadar iyi” gibi bir düşüncenin kesinlikle doğru olmadığıdır. İstanbul psikolog ücretlerinin yüksek ya da düşük olması danışmanlık hizmetin iyi veya kötü yapıldığının bir göstergesi değildir.

İstanbul psikolog ücretleri araştırması yapılırken sadece ücrete bağlı kalarak bir tercih yapmamanız gerekir. Psikolojik dasnışmanlık da en önemli husus karşılıklı güven ve işbirliğinin sağlanabilmesidir. Danışan ile danışman işbirliği içerisinde çalıştıklarında sorunların giderilmesi çok daha kolaylaşacaktır. Bu durumda İstanbul psikolog ücretleri de ikinci planda değerlendirilmesi gereken bir husus olmaktadır.